Šárka Rooya Jiřičná

SKLENĚNÁ MOZAIKA - MISKA NEBO KVĚTINÁČ

Oslovila vás krása jedinečné skleněné mozaiky? S námi to hravě zvládnete krok za krokem. Výsledek může být ozdobou vašeho domova nebo třeba exkluzivním dárkem...

termín  není vypsán   min. 4 / max 10 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Šárka Rooya Jiřičná

Těším se na vás na kurzech vinutých perlí i dalších kreativních technik.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu SKLENĚNÁ MOZAIKA - MISKA NEBO KVĚTINÁČ

Na kurzu skleněné mozaiky si vyrobíte mísu nebo květináč polepený skleněnou mozaikou přímou metodou.

Pro představu velikosti výrobku - mísa na obrázku má průměr 29 cm a je betonová, tj lze použít i jako pítko do zahrady či jako venkovní dekoraci. Veškerý materiál, který používáme, je mrazuvzdorný.

Můžete použít vlastnoručně naštípané mozaikové střípky z krásných, barevných plochých skel, skleněné pecky a keramiku. Veškerý materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu.

Co se naučíte:

Krok za krokem Vás naučím, jak pracovat se skleněnou mozaikou, jak si vytvořit požadovaný vzor či obrázek i jak celé dílo dokončit. Kurz je vhodný i pro začátečníky.

Co si odnesete:

Domů si odnesete hotový výrobek, novou dovednost a spoustu praktických rad a v neposlední řadě také radost z tvůrčího procesu a vlastnoručně vytvořené mozaiky.

Co s sebou:

Doporučujeme pracovní oděv, jinak bude vše potřebné připraveno na místě.

Při přihlášení prosím napište do poznámky, zda chcete mísu nebo květináč a jaké chcete dělat barevné kombinace. Pokud zvolíte misku, je potřeba se přihlásit minimálně 16 dní předem, aby bylo možné připravit betonový korpus.


Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 12 let, pro začátečníky i mírně pokročilé.

Lekce trvá cca 7 hodin s přestávkou na oběd. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektorky, veškerý potřebný materiál a zapůjčení pomůcek i malé občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MODELOVÁNÍ S HMOTOU ART CLAY SILVER
   SKLENĚNÁ MOZAIKA - MISKA NEBO KVĚTINÁČ
   KURZ VINUTÝCH PERLÍ


© Pohyblivý svátek 2013-2017