Barbora Bella Bourková

TÝDEN S HARRY POTTEREM

Máte rádi příběhy s Harry Potterem? Napadlo vás někdy, jaké by to bylo být aspoň chvíli kouzelníkem? Nyní máte příležitost prožít celý týden ve světě Harryho Pottera.

termín  není vypsán   min. 3 / max 8 / 11+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 3 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Barbora Bella Bourková

V čase je důležitý vývoj. V realitě je důležité Bytí. (Richard Bach)

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co Vás čeká v rámci akce TÝDEN S HARRY POTTEREM

Každý den bude plný her, výroby různých předmětů z kouzelnického světa, hádanek a dalších aktivit, které zatím nezveřejníme, abychom nepokazili překvapení :-) Můžete se těšit třeba i na krátké LEGO filmy o Harry Potterovi. Také si spolu trošku procvičíme angličtinu – použijeme ji při výrobě kolejního deníku a při plnění některých úkolů (na úrovni začátečníků-mírně pokročilých ZŠ).

Malá ochutnávka z programu celého týdne:

- vyrobíme si spolu vlastní kouzelnické hůlky
- nabarvíme si kravatu a vyrobíme náramky podle barev koleje, kterou si zvolíte
- z polymerové hmoty FIMO budeme vyrábět klíč se zlomeným křídlem, odznaky, obal na deník...
- vyluštíme spolu hádanky, které řešili Harry, Ron a Hermiona, když se snažili zabránit Snapeovi v získání kamene mudrců. Na nejrychlejšího řešitele bude čekat drobná odměna
- budeme hledat a získávat 7 viteálů
- na závěr Vás čeká kvíz: Jak dobře znáte Harryho Pottera

Co se naučíte:

Naučíte se pracovat s polymerovou hmotou FIMO, vyzkoušíte si techniku Scrapbooking, budete pracovat s barvami na textil i se dřevem a také potrápíme hlavičky různými kvízy a hádankami.

Co si odnesete:

Kromě radosti z tvoření si odnesete domů všechny Vámi vytvořené výrobky, pár nových slovíček z angličtiny a doufám, že tu najdete i nové kamarády.

Co s sebou:

Přineste si s sebou přezůvky, pohodlné oblečení na převlečení, dobrou náladu a případně svačinu.

Kurz je určen pro děti od 11 let, maximální kapacita je 8 osob/akce.

V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektorů po celou dobu konání akce (5 pracovních dní vždy od 9:00 do 16:00), veškerý potřebný materiál i pomůcky, během dne zde bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení (ovoce). Oběd je zajištěn v blízké restauraci formou běžných meníček, hradí se zvlášť. Pokud má dítě dietu, je alergické apod., informujte nás prosím v rámci přihlášky.


Zde si prosím přečtěte obchodní podmínky k této akci. Odesláním vyplněné přihlášky na tuto akci stvrzujete svůj souhlas s těmito podmínkami.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   VÍKEND S HARRY POTTEREM
   TVOŘÍME ZA ŠKOLOU - BALÍME DÁRKY
   TÝDEN S HARRY POTTEREM
   RUČNĚ ŠITÝ DENÍK S DEKOROVANOU OBÁLKOU


© Pohyblivý svátek 2013-2017