Šárka Rooya Jiřičná

KURZ VINUTÝCH PERLÍ

Vyzkoušejte si jedinečnou techniku výroby vinutých perel na kurzu pro dvě osoby – skvělý tip na dárek třeba pro Vaši kamarádku nebo někoho blízkého.

termín  není vypsán   min. 2 / max 2 / 18+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 2 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Šárka Rooya Jiřičná

Těším se na vás na kurzech vinutých perlí i dalších kreativních technik.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká na akci KURZ VINUTÝCH PERLÍ

Krok za krokem Vás naučím, jak vyrobit kulaté korálky z ruky bez formičky, nekonečné zdobení tečkami a puntíky, vytahování nití/stringerů a práce s nimi. Také si ukážeme jednoduchý twister a jeho použití anebo třeba kytičky, záleží na Vás, co budete chtít vyzkoušet.

Na kurzu vinutých perlí budeme pracovat s kahanem Minor.

Co si odnesete:

Domů si odnesete hotový výrobek, novou dovednost a spoustu praktických rad a v neposlední řadě také radost z tvůrčího procesu a vlastnoručně vytvořené vinutky.

Co s sebou:

Doporučujeme pracovní oděv, jinak bude vše potřebné připraveno na místě.


Kurz je vhodný pro dospělé začátečníky i mírně pokročilé. Díky omezené kapacitě pro 2 osoby se vám bude lektorka věnovat individuálně a bude zde dostatek prostoru pro všechny vaše dotazy.

Lekce trvá cca 3 hodiny. Cena kurzu je uvedena za 1 osobu a zahrnuje odborné vedení lektorky, veškerý potřebný materiál a zapůjčení pomůcek i malé občerstvení.

Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   MODELOVÁNÍ S HMOTOU ART CLAY SILVER
   SKLENĚNÁ MOZAIKA - MISKA NEBO KVĚTINÁČ
   KURZ VINUTÝCH PERLÍ


© Pohyblivý svátek 2013-2017