Dominika Jiřičná

ŠPERKY Z BIŽUTERNÍHO BETONU (d)

Zajímá vás, jak se z drsného betonu může zrodit něžný, decentní šperk? Pronikněte s námi do tajemství bižuterního betonu a vytvořte si jedinečný přívěšek či náušnice.

termín  není vypsán   min. 4 / max 6 / 12+
Skřivanova 3, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Dominika Jiřičná

Vyrábím šperky ze všech možných i nemožných materiálů. Ráda objevuji a kombinuji nové materiály, ale vždy se vracím ke svým korálkům, které mám od malička všude kolem sebe v naší korálkárně.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu ŠPERKY Z BIŽUTERNÍHO BETONU

Na kurzu se naučíte pracovat s bižuterním betonem. Dozvíte se veškeré informace a postupy k práci s bižuterním betonem. Ukážeme si také míchání a odlévání betonu. Kvůli technologickému postupu tuhnutí betonu, který trvá 12 hodin, si nebudete sami odlívat svůj kousek, ale budou pro vás nachystány hotové odlitky, které si ozdobíte pomocí metalických vloček, akrylových barev, razítek, nálepek, broušených kamínků, Swarovski rivolí, šatonových růží nebo jiných kamenů.

Na výběr zde bude několik tvarů přívěsků či náušnic. Během kurzu si podle šikovnosti ozdobíte cca 4 - 6 kusů betonových odlitků.


Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz, takže zde budete mít dostatek prostoru na individuální dotazy.

Kurz trvá cca 2-3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý materiál i zapůjčení potřebných pomůcek. Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   ŠPERKY Z BIŽUTERNÍHO BETONU
   ŠPERKY Z BIŽUTERNÍHO BETONU (d)


© Pohyblivý svátek 2013-2017