Maja Bourková

DECOUPAGE NA PLÁTNĚ

S ubrousky se dají dělat hotová kouzla. Vytvořte si doma malou galerii bez nutnosti vládnout štětcem a barvami...

termín  není vypsán   min. 4 / max 8 / 10+
Pracovna ŽENY s.r.o., Skořepka 15, Brno
Kurz budeme otevírat při min. počtu přihlášených 4 osob, máte-li o tento kurz zájem, napište nám.

Lektor: Maja Bourková

Zakladatelka, vedoucí výpravy a hlavní nástěnkářka Pohyblivého svátku, kterou ze všeho nejvíc těší, chodíte-li z kurzů domů spokojení, usměvaví a plní energie a rádi se k nám vracíte.

     ...Více o lektorovi se dočtete zde

Co vás čeká v kurzu DECOUPAGE NA PLÁTNĚ

Decoupage neboli ubrousková technika skýtá široké možnosti využití – s její pomocí můžeme zdobit jak rovné plochy, tak i tvarované předměty, dá se použít na sklo, dřevo, keramiku i kov. V tomto kurzu si vyzkoušíme kombinaci klasické ubrouskové techniky s akrylovými barvami a strukturovací pastou.

Co se naučíte:

Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co je potřeba pro dobré přilnutí ubrousku či papíru k dekorovanému předmětu a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Spolu s pokročilejšími účastníky si pak vyzkoušíme kombinaci s akrylovými barvami, strukturovací pastou, korálky a dalšími přízdobami.

Co si odnesete:

Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i jedinečnou dekoraci - obrázek na plátně. Tyto vlastnoručně vytvořené originály budou zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako dárek pro vaše blízké či kamarády.

Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 10 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 1,5 - 2 hodiny. V ceně kurzu je veškerý potřebný materiál i pomůcky, plátno na rámu, rovněž zde dostanete drobné občerstvení. Během kurzu si také na místě můžete přikoupit další předměty k dekorování.DECOUPAGE NA PLÁTNĚ

Kurzy decoupage v Pohyblivém svátku


Zaujal vás tento kurz a chcete jej uspořádat u vás (ve firmě, pro kolegy, pro přátele nebo v rámci narozeninové oslavy...)? Kontaktujte nás na info@pohyblivysvatek.cz nebo na tel. +420 603 96 59 29.

Další kurzy lektora

   DECOUPAGE NA PLÁTNĚ
   KORÁLKÁRNA
   DECOUPAGE NA SKLE
   DECOUPAGE - ZVÍŘÁTKA Z KARTONU
   PRÁZDNINOVÉ DÍLNY PRO DĚTI
   DECOUPAGE – VÁNOČNÍ OZDOBY
   DECOUPAGE - KRAKELOVÁNÍ
   TRUHLA NA POKLADY - PIRÁTI A PRINCEZNY
   VYROB SI SVOJE VLASTNÍ ZOO
   VÝROBA RAZÍTEK Z GUMY


© Pohyblivý svátek 2013-2017